In Temporis Polska Sp. z o.o.

Magazynier - Długołęka

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Oleśnica

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 5

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Inne

Plus Kadra Sp. z o.o. należy do europejskiej grupy kapitałowej zajmującej się Doradztwem Personalnym i Pracą Tymczasową. Działamy na terenie sześciu krajów Europy zachodniej i centralnej. W Polsce prowadzimy działalność od 2005 roku świadcząc najwyższej jakości usługi z zakresu Outsourcingu i Pracy Tymczasowej. Plus Kadra Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 1676.

Aktualnie dla naszego Klienta w firmie poszukujemy Kandydata na stanowisko: Pracownik Magazynu
Miejsce pracy: Długołęka

Zakres obowiązków:
- Przygotowanie towaru do wysyłki na podstawie przydzielonego zadania za pomocą skanera magazynowego
- Dbałość o jakość i ilość wydawanego towaru

Od kandydatów oczekujemy:
- Umiejętności pracy w zespole
- Gotowość do pracy 3-zmianowej
- Gotowość do pracy w nadgodzinach
- Zaangażowanie, dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
- Wynagrodzenie w wysokości 2400 zł brutto/ miesiąc + premia uznaniowa
- Pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Szkolenie przygotowujące do pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.