MAGAZYNIER DLA FIRMY WYKONAWCZEJ BRANŻY ELEKTRYCZNEJ

Amnis Energia Sp. z o.o.

95-010 Stryków, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Miejsce Pracy: Obecnie: Stryków (praca na najbliższe pół roku),

później: w zależności od inwestycji

OPIS STANOWISKA:

• Przyjmowanie i rozładunek zamówień,

• Kontrolowanie dostaw pod względem ilościowym i jakościowym,

• Wydawanie zamówionego towaru podwykonawcom,

• Prowadzenie ewidencji stanów magazynowych,

• Dbałość o ład i porządek na miejscu pracy,

• Współpraca z pracownikami biura budowy i działu księgowości.

Wymagania

• Doświadczenie w branży elektrycznej (znajomość asortymentu branży elektrycznej)

• Wykształcenie średnie lub zawodowe

• znajomość MS Office,

• Samodzielność, dyspozycyjność,

• Umiejętność szybkiego uczenia się,

• Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

• Doświadczenie w firmie wykonawczej branży elektrycznej

• Umiejętność czytania dokumentacji technicznej.

Oferujemy:

• Atrakcyjną i stabilną pracę w młodym, dynamicznym zespole,

• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia przy realizacji dużych prestiżowych inwestycji,

• Możliwość rozwoju osobistego,

• Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin.

Prezentacja firmy

Spółka z branży elektroenergetycznej i teletechnicznej. Projektow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis