Opis stanowiska pracy

Firma Merkury powstała w 1991 roku i od początku działalności zajmuje się dystrybucją materiałów budowlanych oraz artykułów wyposażenia wnętrz.

Aktualnie Merkury Market w Cieszynie prowadzi rekrutację na stanowisko:

Magazynier
(miejsce pracy Cieszyn)

Zadaniem zatrudnionej osoby będzie obsługa dostaw przychodzących i wychodzących, wydawanie towarów, oraz dbanie o ład i porządek na magazynie.

Wymagania

Oczekiwania:
Uprawnienia na wózki widłowe - wymóg konieczny
Doświadczenie w pracy na magazynie (mile widziane)
Umiejętność pracy w zespole
Samodzielność w działaniu

Prezentacja firmy

Firma Merkury powstała w 1991 r. i od początku swojej działalności zajmu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie