Opis stanowiska pracy

Jesteśmy zakładem produkcyjnym specjalizującym się w produkcji dań obiadowych, dań express oraz konserw rybnych. Wytwarzamy też wyroby przetwarzane termicznie, schłodzone i bez konserwantów – produkujemy prawie 300 różnych artykułów.

Wchodzimy w skład Grupy Kapitałowej GRAAL, która jest liderem branży przetwórstwa ryb w Polsce.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Magazynier

(branża spożywcza)

Miejsce pracy: Zduny 40 A, 83-115 Swarożyn

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • przyjmowanie i wydawanie towarów, kompletacja zamówień, kompleksowe przygotowanie do wysyłki,
  • tworzenie dokumentów magazynowych,
  • zarządzanie grupą pracowników,
  • odpowiedzialność za zgodność stanów magazynowych.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • dobrą i przyjazną atmosferę pracy,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych.

Proszę o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. "O ochronie danych osobowych", Dz. U. Nr 133, poz. 883.”

Prezentacja firmy

Kooperol Sp. z o.o.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Inne