Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. jest obecna na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały oddziały w 7 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Poznaniu, Strzelcach Opolskich, Częstochowie oraz w Przemyślu. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.

Dla Naszego Klienta z terenu  Biskupic Podgórnych poszukujemy kandydatów na stanowisko: PRACOWNIK MAGAZYNU

Opis stanowiska:
- przygotowanie towaru do dalszej wysyłki,
- rozładunek towarów,
- prace magazynowe.

Wymagania

- dyspozycyjność,
- motywacja do pracy,
- sprawność fizyczna.

Oferujemy:
- 13.40 brutto/h,
- praca na 3 zmiany (7-15, 15-23, 23-7) od poniedziałku do soboty

Darmowy dojazd do pracy z Wałbrzycha, Dzierżoniowa, Bielawy, Świdnicy i Świebodzic.

Prezentacja firmy

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego POLLUX to dynamicznie rozw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
1 750PLN - 2 200PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Logistyka