Magazynier BEZ UPRAWNIEŃ również dla Pań 3000zł brutto+premia

WORK SERVICE S.A.

Pyskowice, śląskie

Miejsce pracy: Pyskowice

Work Express Sp. z o.o. (Certyfikat agencji zatrudnienia nr 1116) dla swojego Klienta,

poszukuje osób na stanowisko:

MAGAZYNIER

Obowiązki:

  •  obsługa wózka widłowego (gwarantujemy szkolenie);
  •  kompletacja towaru;
  •  przepakowywanie;
  •  przygotowanie towaru do wysyłki;
  •  inne prace magazynowe.

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową na pełny etat;
  •  stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie;
  •  możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego;
  •  praca w systemie III-zmianowym;
  •  pracę w miłej atmosferze;
  •  atrakcyjne wynagrodzenie+system premiowy;
  •  darmowy posiłek.

Wymagania:

  •  umiejętność dokonywania prostych obliczeń;
  •  dyspozycyjność
  •  umiejętność stosowania się do poleceń;
  •  mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  •  mile widziane uprawnienia na wózki widłowe lub prawo jazdy kat. B.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.