Magazynier bez uprawnień na wózki widłowe

LeasingTeam Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Kompletacja zamówień Klientów,
  • Obsługa systemu głosowego używanego na terenie magazynu,
  • Dbanie o czystość i porządek w magazynie.

Oczekiwania:

  • Możliwość podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Chęci do nauki.

Oferta:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową,
  • Wynagrodzenie brutto 14,04 zł/h + premia obecnościowa,
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Prezentacja firmy

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa pe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne