Magazynier – bez doświadczenia!

Agencja Zatrudnienia KS Service

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie zasadnicze 2.300 zł brutto/m-c
  • wolne weekendy - praca od poniedziałku do piątku
  • pracę w systemie jednozmianowym (8:00-16:00)
  • nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy
  • pracę w dobrze skomunikowanej lokalizacji Łódź-Bałuty

Zadania:

  • przyjmowanie dostarczanego towaru
  • rozładunek i załadunek towaru przy użyciu wózka widłowego
  • inne proste prace magazynowe

Oczekiwania:

  • zdolności manualne
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych - mile widziane

Zainteresowany/a? Nie czekaj dłużej! Już teraz wyślij swoje CV lub dostarcz je osobiście do naszego biura w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 31.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.