magazynier -bardzo dobra oferta, praca jednozmianowa - 15 zł/h

Randstad Polska Sp. z o.o.

Rzgów, łódzkie

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

operator wózka widłowego

Nr ref.: 40387
Praca stała
Lokalizacja: Rzgów

Zakres obowiązków:
  •  obsługa wózka widłowego
  •  prace magazynowe

Oczekiwania:
  •  doświadczenie na podobnym stanowisku
  •  uprawnienia do obsługi wózka widłowego UDT (wózek widłowy czołowy, elektryczny)
  •  motywacja do pracy
  •  gotowość do pracy w Rzgowie

Oferta:
  • praca w systemie jednozmianowym w godzinach 6:00-14:00, 08-16:00,
  • prosta praca na magazynie,
  •  zatrudnianie w oparciu o umowę o prace tymczasową z możliwością przedłużenia współpracy w strukturach klienta,
  •  atrakcyjne wynagrodzenie 15 zł brutto/h,
  •  możliwość rozwoju zawodowego.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)