Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, którego zakład zlokalizowany jest w zachodniej części Wrocławia (10 min. od centrum) poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MAGAZYNIER

Opis stanowiska:

• Przepakowywanie produktów z kartonów do baków

• Rozkładanie towaru na regałach, realizacja zamówień wewnętrznych

• Sporadycznie obsługa wózka widłowego z napędem elektrycznym

Oferujemy:

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową

• Wynagrodzenie w wysokości 2300 brutto (podstawa)

• Dodatek za pracę w systemie 4 brygadowym w wysokości 400 zł. brutto

• Dodatek za pracę w nocy w wysokości 20%

• Premia miesięczna 25 %

• Pracę w systemie 3/4 bryagadowym

Wymagania

• Min. 1 rok doświadczenia w pracach magazynowych
• Dokładność i sumienność
• Gotowość do podjęcia pracy w systemie 3/4 brygadowym

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego POLLUX to dynamicznie rozw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
2 800PLN - 2 900PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne