MAGAZYNIER - 2 zmiany - 21.40zł/h - PRACA STAŁA

Adecco Poland Sp. z o.o.

Mysłowice, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Mysłowice

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę za pośrednictwem Adecco z możliwością przejścia pod firmę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie ze stawką godzinową 21.40zł brutto/h
  • Pracę na 2 zmiany (06:00-14:00 oraz 14:00-22:00)
  • Karnet sportowy w atrakcyjnej cenie
  • Program lojalnościowy Adecco+ CLUB: program zniżek u wybranych partnerów
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenie grupowego na życie
  • ZATRUDNIENIE OD ZARAZ

Zadania:
  • Rozładunek, załadunek wyrobów gotowych za pomocą wózka widłowego
  • Dostarczanie materiałów na magazyn
  • Przygotowywanie wyrobów gotowych do wysyłki
  • Praca w wewnątrz hali oraz na zewnątrz ( dotyczy dostawy towaru, wysyłki)
  • Obsługa wózka widłowego
  • Obsługa wózka ręcznego podczas dostarczania materiałów na produkcję
  • Praca na komputerze podczas przygotowywania wysyłki
  • Streczowanie wysyłki na specjalnej maszynie

Wymagania:

  • Chęć do pracy i wysoka motywacja
  • Dużo energii
  • Uprawnienia na: wózki widłowe (wózki widłowe wysokiego składowania, wymiana butli gazowych)
  • Doświadczenie zawodowe min. 2 lata

Oferta pracy tymczasowej

Poleć ofertę swoim znajomym. Mamy wiele ciekawych ofert pracy.

Zadzwoń lub wyślij sms o treści "MAGAZYNIER Z UPRAWNIENIAMI MYSŁOWICE" na nr. tel. 695 060 093, oddzwonimy.

Numer referencyjny: ORM/02/2019/KTW/JK
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.