Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Magazynier - 18,50 zł + premie, bezpłatny transport!

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie, Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Świdnica, Dzierżoniów

Oferujemy:

  • Umowa o pracę - bezpośrednio z pracodawcą
  • Stawka godzinowa - 18,50 zł brutto
  • Premia do 15% za frekwencję i wyniki pracy
  • Dodatek nocny - 20%
  • Bezpłatny transport do i z pracy
  • Obiad za 1 zł
  • Praca na cały etat - 4 dni po 10h
  • Dodatki dla pracowników: prywatna opieka medyczna Luxmed, ubezpieczenie na życie, pakiet rozwojowy, wymiar 26 dni urlopu dla każdego, paczki i bony świąteczne, spotkania integracyjne.

Jeśli nie masz uprawnień do obsługi wózka widłowego - możesz je wyrobić za darmo!

Zadania:

  • Kompletowanie zamówień
  • Sortowanie i wykładanie towaru
  • Pakowanie towaru
  • Prace magazynowe
  • Obsługa wózka widłowego

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej
  • Zdolność do pracy fizycznej
  • Motywacja do pracy
  • Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy wydane przez Urząd Dozoru Technicznego
Jeśli nie masz uprawnień, ale chcesz je wyrobić - APLIKUJ :)
Jeśli zainteresowała Cię oferta pracy - aplikuj.
Jeśli chcesz porozmawiać o szczegółach - zadzwoń:
  • 723 190 003
  • 723 190 018

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.