Od ponad 10 lat z powodzeniem wspieramy ?kilkadziesiąt ?firm na terenie Bielska-Białej i okolic w pozyskiwaniu najlepszych pracowników.

Każdego dnia do biur i zakładów naszych Klientów delegujemy do pracy kilkaset pracowników.

Skontaktuj się z nami i wybierz dla siebie pracodawcę - każdej osobie gwarantujemy ofertę pracy!

Dla naszego Klienta, lidera w branży kurierskiej, poszukujemy osób na stanowisko:

magazynier (1/2 etatu)

Nr ref.: 40795
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Zakres obowiązków:
  • obsługa przesyłek przychodzących i wychodzących
  • kontrola rozbieżności (przesyłki niewysłane, niedoręczone, źle wypełnione, źle zapakowane ect.)
  • dbanie o prawidłową obsługę przesyłek niebezpiecznych i specjalnych
  • kontrola procesu obiegu przesyłek celem utrzymania satysfakcji Klientów

Oczekiwania:
  • wykształcenie średnie
  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
  • mile widziana znajomość branży logistycznej
  • energia i dokładność w działaniu
  • chęć podjęcia pracy w niepełnym wymiarze czasu pracy: poniedziałek - piątek, godz. 7.30-11.30 oraz 15.30-19.30

Oferta:
  • oferujemy pracę jednozmianową, od poniedziałku do piątku
  • zapewniamy wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
  • proponujemy zatrudnienie u sprawdzonego Pracodawcy, a dla najlepszych - możliwość stałej współpracy
  • oferujemy legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • opłacamy składki ZUS, gwarantujemy urlop i świadczenia
  • nie pobieramy opłat od kandydatów za udział w rekrutacji
  • zapewniamy opiekę naszego pracownika
  • oferujemy możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz korzystania z karty Multisport

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)