Magazynier 1/2 etatu - Mysłowice

Gi Group Sp. z o.o.

Mysłowice, śląskie

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej i doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Miejsce pracy: Mysłowice

Zadania:

  • kompletacja towaru,
  • przygotowywanie towaru do wysyłki,
  • inne prace magazynowe.

Wymagania:

  • podstawowa znajomość obsługi komputera,
  • odpowiedzialność i dobra organizacja pracy,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • umowa o pracę tymczasową,
  • praca w godzinach  16:00 - 20:00,
  • możliwosc korzystania z ubezpieczenia PZU oraz z pakietu multisport.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.