Magazyn / Sortowanie przesyłek - Niepołomice

Jobman Group Sp. z o.o.

Niepołomice, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Jobman Group Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej zarejestrowana pod nr 2163 - poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy tymczasowej.

Pracownik magazynu, stanowisko sortownika - oferta pracy tymczasowej
Nr: w1

Obowiązki:

rozładunek oraz załadunek przesyłek,
sortowanie przesyłek na magazynie,

Zapewniamy:

praca dorywcza,
zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,
atrakcyjne wynagrodzenie - godziny nocne płatne 30% więcej
możliwość wypłat częstszych niż raz w miesiącu,
obsługę administracyjną on-line – dostęp do konta, dzięki któremu wszystkie formalności załatwiasz bez wychodzenia z domu
wsparcie konsultantów i Rzecznika Pracownika

Wymagania

ukończony 18-ty rok życia,
dyspozycyjność,
chęć do pracy

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, aplikuj drogą elektroniczną.

Do dokumentów rekrutacyjnych dołącz klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Prezentacja firmy

Jobman Group Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia wpisana do rejestr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/06/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Logistyka