Lutowacz NIEMCY - bez znajomości niemieckiego! (k/m)

CBS Butler Deutschland GmbH

Krefeld, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, dużej, renomowanej firmy niemieckiej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska pracy:

- praca przy lutowaniu (przede wszystkim ołowiem)

- materiały: stal, stal szlachetna, miedź itp.

- organizowanie stanowiska roboczego do lutowania

- przygotowywanie powierzchni elementów do lutowania (zgodnie z dokumentacją techniczną)

- umiejętność posługiwania się narzędziami ślusarskimi, np. szczotki, pilniki itp.

Oferujemy:

- Stałe zatrudnienie na pełnych niemieckich warunkach

- Atrakcyjne wynagrodzenie + diety

- Dostęp do wysokiego standardu świadczeń socjalnych oraz opieki medycznej w Niemczech

- Zakwaterowanie i pomoc polskojęzycznych koordynatorów

Wymagania

- doświadczenie w pracy jako lutowacz, mile widziane doświadczenie w pracy z ołowiem
- zdolności manualne, dokładność
- gotowość do relokacji – praca na terenie Niemiec

Prezentacja firmy

Wierzymy w Twój potencjał!<br/>W karierze zawodowej każdego człow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
długoterminowa
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji