InterKadra Sp. z o.o.
Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Logistyk

Miejsce pracy: Wrocław

Wymagania:

- Bardzo dobra organizacja pracy;
- Otwartość, komunikatywność;
- Kreatywność oraz umiejętność abstrakcyjnego myślenia;
- Nastawienie na osiąganie celu oraz realizację powierzonych zadań;
- Zaangażowanie w wykonywaną prace oraz pro-klienckie nastawienie;
- Dyspozycyjność;
- Inicjatywa oraz umiejętność szybkiego działania (również w sytuacjach stresowych);
- Umiejętność pracy pod presją czasu;
- Chęć rozwoju;
- Łatwość w wykorzystaniu elektronicznych narzędzi pracy;
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie;
- Mile widziana znajomość języka włoskiego;

Zadania:

- Zarządzanie gospodarką magazynową w zakresie planowania dostaw materiałów dla potrzeb realizacji zleceń;
- Stały kontakt z dostawcami, w celu bieżącej kontroli terminów dostaw;
- Koordynacja transportu;
- Podtrzymywanie dobrych relacji z Klientami;
- Analiza kosztów w zakresie przydzielonych zadań.

Oferujemy:

- Zatrudnienie bezpośrednio u Klienta na podstawie umowy o pracą lub współpracy w oparciu o działalność gospodarczą;
- Atrakcyjny system wynagrodzenia;
- Możliwość rozwoju ścieżki kariery adekwatnie do posiadanych kompetencji;
- Pracę w przyjaznym środowisku.

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.