Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Headhunters, dla swojego Klienta – jednego z czołowych przedsiębiorstw handlu rolnego na Pomorzu Zachodnim, poszukuje odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Logistyk

Zadania:

  • planowanie, organizowanie oraz nadzorowanie procesów związanych z transportem towaru (trasa Polska - Niemcy)
  • pozyskiwanie zleceń spedycyjnych na terenie Niemiec
  • współpraca z firmami transportowymi
  • prowadzenie dokumentacji związanej z w/w czynnościami

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • interesującą pracę oraz możliwość rozwoju zawodowego w pracy w międzynarodowym środowisku
  • samodzielne stanowisko pracy

Miejsce pracy: Maszewo (woj. zachodniopomorskie)

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia min. średniego
  • min. dwuletniego doświadczenia na stanowisku logistyka lub spedytora
  • dobrej znajomości języka niemieckiego
  • samodzielności i umiejętności podejmowania decyzji
  • mile widziana znajomość obsługi programu Timocom
  • mile widziana znajomość krajowego i zagranicznego rynku transportowego

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Headhunters to cztery oddziały zlokalizowane w Szczecinie,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Logistyka