Opis stanowiska pracy

  • Planowanie i nadzór nad realizacją dostaw wyrobów gotowych i komponentów,
  • Utrzymywanie relacji z Klientami i dostawcami,
  • Analiza poziomu zapasów i planowanie produkcji,
  • Organizowanie transportów przychodzących i wychodzących,
  • Nadzór nad obrotem opakowaniami zwrotnymi,
  • Inicjowanie i wdrażanie projektów oszczędnościowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane w zakresie Logistyki, Zarządzania Produkcją,
  • Min. 2 lata doświadczenia w Dziale Logistyki lub Łańcucha Dostaw firmy produkcyjnej, wskazane w branży motoryzacyjne,
  • Mile widziane doświadczenie we współpracy z Klientami z Grupy BMW, GM, Dostawcami i firmami spedycyjnymi,
  • Znajomość pakietu Ms Office oraz programu SAP w zakresie modułu MM/SD/PP,
  • Znajomość zasad i narzędzi Lean Manufacturing, znajomość procesów składowych w obszarze Łańcucha Dostaw- umiejętność samodzielnego diagnozowania i rozwiązywania problemów,
  • Znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość języka niemieckiego i/lub włoskiego,
  • Prawo jazdy kat. B.

Co oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie z branży automotive,
  • Umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Specjalistyczne szkolenia.

Prezentacja firmy

Międzynarodowa grupa Magneti Marelli, będąca częścią Fiat Chrysler... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Inżynieria