Opis stanowiska pracy

CORA Lighting Systems

CORA Lighting Systems z Piekar Śląskich od kilkunastu lat przekazuje swoim Klientom wciąż udoskonalane możliwości systemów oświetleniowych. Pracownicy firmy to młody, dynamiczny, wykształcony, dysponujący dużą wiedzą fachową zespół, zawsze gotów zaproponować korzystne, nowoczesne rozwiązania. Proponujemy nowoczesne wzornictwo opraw oraz niestandardowe ciekawe systemy oświetleniowe połączone z energooszczędnymi źródłami światła. Szeroka, oferowana gama produktów pozwala wybrać dla naszych Klientów najlepszy system zarówno z estetycznego jak i technicznego punktu widzenia.
Realizujemy projekty dla urzędów, banków, szpitali. Specjalizujemy się w doborze systemów oświetleniowych o nowoczesnym wzornictwie i wysokiej jakości. Co roku wprowadzamy nowe produkty, dopasowując ofertę do indywidualnych potrzeb Klientów.

Opis stanowiska:
- utrzymywanie kontaktów z klientami pod względem logistycznym
- dbanie o utrzymywanie odpowiednich stoków magazynowych asortymentu do produkcji
- dbanie o odpowiednie stoki magazynowe asortymentu do sprzedaży
- przygotowanie asortymentu pod zamówienie
- współdziałanie z odpowiednimi działami (sprzedaż, magazyn, produkcja, serwis, transport)

Wymagania:
- prawo jazdy Kat. B
- umiejętności interpersonalne
- umiejętność obsługi komputera
- wykształcenie min. średnie,
Poszukujemy osób
ambitnych, szybko uczących się, rzetelnych i uczciwych,
mile widziane doświadczenie.

Oferujemy:
Stałą pracę i ścieżkę rozwoju zawodowego dla najlepszych.
Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole. Podnoszenie kwalifikacji zawodowych - szkolenia.
Możliwość rozwoju osobistego, kontakt z najnowocześniejszymi technologiami.
Już dziś rozpocznij współpracę z naszą firmą, która jest najbardziej cenioną wśród dużych klientów sieciowych w Polsce.
Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników (Atrakcyjny system wynagrodzeń )

Forma kontaktu:
List motywacyjny i CV proszę wysyłać na adres wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Rodzaj pracy:
Współpraca za zasadzie umowa o pracę

Wymagania

Prezentacja firmy

CORA Lighting Systems z Piekar Śląskich od kilkunastu lat przeka... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka