Logistyk (zamawianie materiałów)

Ready Bathroom sp. z o.o.

Legnica, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma Ready Bathroom Sp. z o.o. zajmująca się produkcją łazienek modułowych na rynek skandynawski poszukuje osób na stanowisko:

LOGISTYK

Miejsce pracy: Legnica, Hangarowa 7

  • Zamawianie i przyjmowanie towarów z Danii
  • Sprawdzanie jakościowe i ilościowe przyjętych towarów
  • Codzienne sprawdzanie stanów magazynowych
  • Prowadzenie ewidencji materiałów z Danii
  • Korespondencja z kontrahentami z Danii w języku angielskim i niemieckim
  • Rozliczanie zwrotów i reklamacji
  • Współpraca z firmami transportowymi

Wymagania

  • Doświadczenie w logistyce produkcyjnej lub magazynowej w branży budowlanej, sanitarnej
  • Doświadczenie w obsłudze programu magazynowo - logistycznego
  • Dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office
  • B. dobra znajomość j. angielskiego mile widziana znajomość j. niemieckiego
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy, dokładność, sumienność
  • Samodzielność oraz zaangażowanie

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Miłą atmosferę pracy w młodym, kreatywnym zespole
  • Możliwość poszerzenia i podniesienia kwalifikacji zawodowych

Prezentacja firmy

Ready Bathroom to firma zajmująca się produkcją i dostarczaniem łazienek... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców