Logistyk - Specjalista ds. obsługi klienta (k/m)

Przedsiębiorstwo Art Płakowice Sp. z o.o.

Lwówek Śląski, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

  • analiza przychodzących zleceń klienta
  • ocena możliwości realizacji zleceń (dostępność materiałów i mocy przerobowych)
  • potwierdzanie terminów realizacji
  • monitowanie przebiegu realizacji zamówień
  • uzgodnienia dotyczące transportu i organizacja wysyłek
  • uzgodnienia dotyczące warunków sprzedaży

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane logistyczne lub inżynierskie
  • doświadczenie w planowaniu produkcji, najlepiej w produkcji małoseryjnej lub jednostkowej
  • dobra znajomość systemu klasy MRP, preferowany SAP PP/SD/MM
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie B2/C1
  • bardzo dobra znajomość MS Excel

Naszym pracownikom oferujemy pracę w sympatycznym zespole w międzynarodowej firmie, w warunkach sprzyjających zachowaniu work life balance, w urokliwych okolicach Lwówka Śląskiego, szkolenia oraz atrakcyjny pakiet socjalny

Prezentacja firmy

Przedsiębiorstwo „ART Płakowice” Sp. z o.o. jest firmą produkcyjn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Obsługa klienta, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria