Opis stanowiska pracy

MALTEX sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko:

logistyk produkcji

Opis stanowiska:

  • Nadzór nad procesem produkcyjnym oraz jego optymalizacja
  • Kontrola terminowości dostaw oraz zgodności zakupu/sprzedaży z warunkami umowy
  • Bezpośrednia współpraca z działem produkcji i sprzedaży
  • Dbałość o przepływ informacji dotyczących transportów między działem logistyki a działem handlowym
  • Kontrola jakości produktów
  • Wyjaśnianie reklamacji i niezgodności dostaw od strony logistycznej
  • Nadzór nad stanami magazynowymi

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w kontroli i planowaniu przepływów materiałowych min. 1 rok
  • znajomość zagadnień logistyki produkcyjnej, w tym zasad KANBAN
  • Znajomość lean manufacturing-mile widziane
  • znajomość systemów kontroli jakości
  • bardzo dobra obsługa systemów komputerowych
  • dbanie o optymalne stany magazynowe
  • zdolności organizacyjne, odpowiedzialność
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie o wieloletniej tradycji
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Dobrą atmosferę i przyjazne środowisko pracy
  • Ciekawą pracę w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego

Proszę o zamieszczenie w CV informacji o swoich oczekiwaniach finansowych

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb tej rekrutacji oraz innych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez firmę MALTEX Sp. z o.o. zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm."

Prezentacja firmy

Firma Maltex Sp. z o.o. jest producentem wyrobów z tworzywa sztuc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości, Praca Inne