Logistyk Magazynowy

Elserwis

Rzgów,, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą działającą na rynku usług elektroinstalacyjnych. W obszar działania zaliczyć możemy kompleksowe realizacje w obiektach przemysłowych, użyteczności publicznej oraz energetyce zawodowej.

Stawiamy na doświadczenie, wiedzę, kompetencje oraz rozwój, a także innowacyjność rozwiązań.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Loogistyk Magazynowy

Miejsce pracy: łódzkie /Rzgów

Opis stanowiska:

  • Nadzór nad flotą samochodową produkcyjną i osobową (wydawanie i odbiór, ewidencja przebiegu, nadzór nad stanem technicznym, kontrola i zlecenie przeglądów, ubezpieczenie, likwidacja szkód i in)
  • Bieżąca logistyka związana z funkcjonowaniem firmy
  • Nadzór nad magazynem podręcznym (kontrola obiegu elektronarzędzi, narzędzi oraz materiałów eksploatacyjnych)
  • Nadzór nad bieżącą eksploatacją sprzętu IT
  • Sporządzanie zestawień i sprawozdań wynikających z bieżącej pracy
  • Dbałość o poprawne stany magazynowe
  • Obsługa systemowa i fizyczna magazynu
  • Dbałość o porządek i organizację pracy w obszarze swojej odpowiedzialności

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, przede wszystkim Excel
  • Wysoka kultura osobista, uczciwość, umiejętności organizacyjne i analityczne
  • Dyspozycyjność, odpowiedzialność oraz zaangażowanie w realizację zadań

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w firmie o silnej pozycji rynkowej, realizującej duże przedsięwzięcia
  • Możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji i rozwoju poprzez szkolenia
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Stabilne warunki zatrudnienia i atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i zaangażowania

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą działającą na rynku usług elektroinstalacyjnych. W obszar... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Logistyka, Praca Praca na magazynie