Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego Klienta- światowego producenta chemikaliów specjalistycznych poszukujemy osoby na stanowisko:

pracownik magazynu

Nr ref.: 34258
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Kostrzyn Wielkopolski

Zakres obowiązków:
  • rozładunek i załadunek palet
  • rejestracja dostaw w systemie SAP
  • przygotowywanie dokumentów WZ
  • planowanie zapasów w systemie SAP
  • praca na wózku widłowym
  • współpraca z firmami transportowymi i organizacja dostaw

Oczekiwania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • obsługa komputera
  • mile widziana znajomość SAP-a
  • doświadczenie w obsłudze klienta
  • uprawnienia do jazdy wózkiem widłowym

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym
  • pracę w zgranym zespole
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)