Logistyk / Handlowiec - Turystyka przewóz osób

TOMBA

Kraków, Tarnów, , małopolskie

Opis stanowiska pracy

- współpraca i kontakt z obecnymi klientami biznesowymi (biura turystyczne)
- pozyskiwanie nowych klientów biznesowych
- sprzedaż produktów firmy
- realizacja planów sprzedażowych
- sporządzanie raportów
- analiza i aktualizacja wiedzy o branży i produktach
- rozliczanie czasu pracy kierowców
- przyjmowanie zleceń telefonicznych
- projektowanie przejazdów
- zarządzanie flotą pojazdów

Wymagania

- umiejętność nawiązywania relacji interpersonalnych
- dar przekonywania
- determinacja w dążeniu do wyznaczonych celów
- systematyczność i zaangażowanie
- praktyczna znajomość MS Office - Excel
- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- Wykształcenie min. średnie
- Doświadczenie na podobnym stanowisku
- Komunikatywność i umiejętność budowania trwałych relacji z ludźmi
- Skuteczność w realizowaniu postawionych celów
- Kreatywność, bardzo dobra organizacja pracy
- Mile widziane doświadczenie w branżach:
- turystyczna
- logistyczna
- dyspozycyjność, punktualność,
- systematyczność i dobra organizacja pracy,
- umiejętność dobrego porozumiewania się,

Oferujemy:
- praca stacjonarna
- zatrudnienie w ramach umowy o pracę
- atrakcyjny, wspierający sprzedaż system wynagrodzeń (podstawa + premia)
- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i doskonalenia swoich umiejętności
- ciekawa i pełna wyzwań praca w młodym zespole
- praca w oparciu o zasadę - pozyskany Klient pozostaje do Twojej obsługi
- zdobywanie doświadczenia zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie, w perspektywicznej branży

Prezentacja firmy

Firma powstała w 2003 roku. Zajmujemy się kompleksową obsługą parkingów ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
1 500PLN - 1 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
5 % od obrotu firmy brutto
Branża / kategoria:
Praca Logistyka