Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Logistics Manager

Miejsce pracy: Elbląg
Obowiązki:
  • koordynacja i organizacja procesów logistycznych w przedsiębiorstwie o profilu produkcyjnym,
  • zbieranie informacji od poszczególnych komórek organizacyjnych i czuwanie nad prawidłowym przebiegiem procesów logistycznych w firmie,
  • opracowywanie wewnętrznych norm i procedur w celu usprawnienia pracy poszczególnych komórek,
  • diagnoza słabych stron realizacji projektu i wprowadzanie na bieżąco modyfikacji,
  • ścisła współpraca z managerami działów, w celu wypracowania optymalnych metod współpracy i organizacji pracy w firmie,
  • utrzymywanie pozytywnych relacji i stałego kontaktu z klientami, dostawcami oraz działami produkcji i magazynu,
  • uczestnictwo w projektach i inicjatywach mających na celu stałe doskonalenie procesów operacyjnych,
  • prowadzenie dokumentacji dotyczącej realizowanych zadań i projektów (także instrukcji wykonawczych do obsługi klientów i dokumentów nadzorowanych),
  • podejmowanie aktywności negocjacyjnych (w tym również zawieranie umów) mających na celu zawarcie najkorzystniejszych dla firmy warunków współpracy z podwykonawcami, dostawcami,
  • bieżący monitoring postępów w realizacji ustalonych ram harmonogramu, przygotowywanie raportów i zestawień zgodnie z potrzebami firmy.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe z zakresu logistyki lub zarządzania projektami,
  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku pracy,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji (ścisła współpraca z zagranicznymi oddziałami firmy oraz przygotowywanie dokumentacji operacyjnej w języku angielskim),
  • praktyczna umiejętność zarządzania projektami w czasie,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz zorientowanie na kompleksową realizację zadań logistycznych oraz terminowość ich realizacji,
  • wysoko rozwinięte umiejętności: analitycznego myślenia, rozwiązywania problemów, komunikacyjne i interpersonalne,
  • umiejętności obsługi komputera w tym pakietu Office i podobnych.

Oferujemy:
  • możliwość uczestnictwa w bardzo ciekawym i innowacyjnym projekcie biznesowym z branży logistycznej na terenie Elbląga (uczestnictwo w projekcie otwarcia nowego oddziału firmy),
  • stabilne warunki zatrudnienia na czas trwania kontraktu z możliwością kontynuacji współpracy z firmą po zakończeniu pierwszych faz trwania projektu,
  • niezbędne do wykonywania powierzonych zadań narzędzia pracy m.in. laptop i telefon służbowy,
  • możliwość zdobycia umiejętności i kwalifikacji związanych z pracą w międzynarodowym środowisku,
  • współpracę w grupie osób otwartych i zaangażowanych w swoją pracę,
  • szkolenie wdrażające pod okiem doświadczonych specjalistów z branży.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy