Łódź - praca od zaraz

Adecco Poland Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Łódź

Dla naszego Klienta, Firmy zajmującej się produkcja materiałów z tworzywa sztucznego,poszukujemy pracowników na stanowisko:

Obowiązki:

- Obsługa maszyn i narzędzi produkcyjnych
- Montaż elementów
- Stosowanie i przestrzeganie norm jakościowych

Wymagania:

- Doświadczenie w pracy na produkcji ( WARUNEK KONIECZNY)
- Zdolności manualne
- Odpowiedzialność i zaangażowanie
- Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Zatrudnienie na pełen etat
- Stałe wynagrodzenie + dodatki + premie
- Dynamiczną i energiczną pracę

Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do składania aplikacji osobiście w biurze Adecco w Łodzi (ul. Wólczańska 128/134), albo przesłania ich mailowo za pośrednictwem serwisu infopraca

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.