Lobbysta w branży filmowej i TV 20.000 zł

Yarston s.c.

Wrocław, 53-601, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Stanowisko - Lobbysta w branży filmowej i TV
Nie wymaga stałej pracy, a tyko uzyskania prostego efektu.
Naprawdę warto spróbować jeżeli potrafisz rozmawiać z ludźmi, potrafisz ich przekonać do sprawy, którą chcesz załatwić.
Bardzo dobre wynagrodzenie, jednorazowe zlecenie za 20.000 zł
Całkowicie legalne.

Wymagania

Doskonałe umiejętności interpersonalne.
Umiejętność skutecznego nawiązania kontaktu i rozmawiania z szefami większych firm lub osobami decyzyjnymi.

Prezentacja firmy

YARSTON od 20 lat jest producentem oprogramowania komputerowego dla firm... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/01/2018
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Czas trwania umowy
do skutku
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
10 000PLN - 20 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
do 10000
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca