Loan Management Expert (Real Estate)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba dołączy do nowo-tworzonego zespołu i będzie wspierać działania operacyjne spółki w zakresie koordynacji pracy z bankami, negocjacje umów, warunków finansowania inwestycji, termsheetów ale i nie tylko.

Idealna rola dla osób, które mają od 3-7 lat doświadczenia w zakresie zakresie kredytów strukturyzowanych w branży nieruchomości. Doświadczenie w bankach mile widziane.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, międzynarodowej, rozpoznawalnej spółki z branży nieruchomości z uwagi na rozwój poszukujemy osoby na stanowisko Loan Management Expert do siedziby w Warszawie.

Opis stanowiska

  • Wstępny przegląd wniosków kredytowych od banków, negocjacja warunków finansowania z kredytodawcami,
  • Przegląd propozycji pożyczek aby wybrać pożyczkodawcę,
  • Przeglądanie i omawianie dokumentów kredytowych z prawnikami,
  • Działania dążące do zamknięcia kredytu i późniejszymi warunkami,
  • Wdrożenia pakietu bezpieczeństwa,
  • Przegląd comiesięcznych pożyczek i koordynacja z zespołem skarbowym, kierownikiem projektu, monitorem projektu i bankiem,
  • Śledzenie czasu projektu - w odniesieniu do harmonogramu zadłużenia,
  • Komunikacja z kredytodawcami w związku ze zmianą zakresu projektu, własności, itp.,
  • Koordynacja i pomoc w procesie Due Dilligence (prawnym i technicznym) w fazie, kiedy nowe finansowanie zostanie wprowadzone,
  • Koordynacja harmonogramu i procesu rocznych wycen dla kredytodawców,
  • Przygotowywanie kwartalnych sprawozdań dla kredytodawców (obliczenia finansowe, raporty majątkowe i stawki czynszu),
  • Powiadomienie o zmianach w projekcie - nowe umowy najmu, terminy najmu dzierżawy itp. Cesja nowych umów dzierżawy, nowe polisy ubezpieczeniowe,
  • Przegląd budżetu projektów / modyfikacja budżetu projektów zgodnie z wymaganiami do prezentacji pożyczkodawcy,
  • Pomoc w codziennym zarządzaniu relacjami z bankiem - drobne korespondencje,
  • Analiza portfela kredytowego,
  • Prace związane z nabyciem nieruchomości i sprzedażą w przypadku spłaty pożyczki,
  • Koordynacja wyrejestrowania zabezpieczenia po spłacie kredytu.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe finansowe, bankowe lub pokrewne.
  • Minimum 3-7 lat doświadczenia na różnych stanowiskach (Specjalista, Expert, Manager) w zakresie kredytów strukturyzowanych, finansowania nieruchomości (w bankach / lub w biznesie)
  • Znajomość branży nieruchomości oraz warunków umów kredytowych,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, negocjacji,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w tym PowerPoint oraz Excel,
  • Chęć rozwoju, dołączenia do rozwijającej się organizacji,

Oferujemy

Nasz Klient oferuje atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, pakiet benefitów, system bonusowy.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page