Listonosz-doręczyciel

Hornet

Kędzierzyn-Koźle, opolskie

Opis stanowiska pracy

Szybko rozwijają się firma poszukuje osób do współpracy na stanowisko listonosz -doręczyciel do obsługi terenu Strzelce Opolskie i okolice.Mile widziany własny samochód.

Twoje zadania:
• odbiór przesyłek z siedziby oddziału / Punktu Obsługi Klienta,
• dostarczanie przesyłek oraz paczek do Klientów indywidualnych
oraz instytucjonalnych,
• prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywaną pracą,
• dokładne i terminowe rozliczanie się z pobranych do doręczenia przesyłek,
• budowanie swoją postawą wyjątkowego wizerunku InPost wśród klientów.

Oferujemy:
• zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• pracę w zgranym i doświadczonym zespole,
• motywacyjny system wynagrodzeń

Wymagania

Wymagania:
• dobra organizacja pracy,
• niekaralność,
• wysoka kultura osobista,
• dyspozycyjność i punktualność,
• uczciwość i rzetelność,
• własny samochód osobowy oraz czynne prawo jazdy.

Prezentacja firmy

InPost jest największym niezależnym operatorem pocztowym o zasięg... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne