Listonosz / Doręczyciel Wrocław

Collection

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Centrum WYSYŁEK poszukuje osób do pracy na stanowisko doręczyciel/listonosz na terenie południowej części Wrocławia – Wojszyce, Ołtaszyn, Partynice, Klecina, Zabrodzie, Krzyki, Grabiszyn, Środmieście, Huby, Brochów, Tarnogaj, Gaj, Jagodno, Książe Małe i Wielkie (dokładny przydział rejonu do ustalenia).
Twoje zadania:
• odbiór przesyłek z siedziby oddziału,
• dostarczanie przesyłek do Klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych,
• dokładne i terminowe rozliczanie się z pobranych do doręczenia przesyłek.
Wymagania:
• dobra organizacja pracy,
• niekaralność,
• wysoka kultura osobista,
• dyspozycyjność i punktualność,
• uczciwość i rzetelność.
Ponadto oczekujemy:
• wysokiej orientacji na klienta,
• skuteczności w dążeniu do rezultatów,
• umiejętności organizacji pracy własnej.
Oferujemy:
• darmowe szkolenie „na start”,
• zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• pracę w zgranym i doświadczonym zespole,
• wynagrodzenie uzależnione od ilości doręczonych przesyłek plus premie
• elastyczne godziny pracy.
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV.

Prezentacja firmy

Centrum wysyłek:<br/>- przesyłki kurierskie DHL, DPD, UPS, Fedex,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/09/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
7
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
500PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców