Linux System Administrator

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Obecnie do naszego biura Power Media we Wrocławiu poszukujemy osoby na stanowisko Linux System Administrator.

Zakres obowiązków:

- Monitoring systemów
- Rozwiązywanie problemów związanych z działaniem i obsługą aplikacji
- Utrzymanie, rozwój i wsparcie infrastruktury systemów produkcyjnych
- Zarządzanie wdrożeniami nowych wersji oprogramowania

Od Kandydatów oczekujemy:

- Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
- Znajomość konfiguracji systemów operacyjnych Linux
- Wiedzy na temat protokołów sieciowych oraz protokołów routingu
- Doświadczenia w konfiguracji firewall
- Umiejętności konfiguracji Apache
- Znajomości instalacji i zarządzania DNS, DHCP
- Doświadczenia w pracy z bazami danych (MySQL, MongoDB)
- Praktyki z narzędziami do automatyzacji (ansible)
- Wiedzy odnośnie systemów monitoringu (nagios)
- Znajomość jezyków skryptowych (ruby, python, bash)
- Zdolności do szybkiego uczenia się i znajdowania rozwiązań problemów

Oferujemy:

- Długofalową, stabilną, bezpośrednią współpracę w firmie o bezkonkurencyjne
  atmosferze
- Kartę Multisport, Opiekę medyczną
- Elastyczną formę współpracy (Umowa o Pracę, B2B), jak i elastyczny czas pracy
- Wspólne wyjścia integracyjne, szereg firmowych imprez
- Możliwość korzystania z parkingu dla pracowników oraz rowerowni
- Owoce dwa razy w tygodniu, kawa/herbata cały czas
- Wsparcie udziału w imprezach sportowych (Bieg firmowy, Winter Capital Market
  Games i inne)
- Możliwość pracy w rozwojowej i stale rozwijającej się firmie
- Rozwinięcie swoich kwalifikacji i umiejętności
- Dobrą, otwartą atmosferę, gdzie będziesz miał dużą samodzielność

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media