Linux System Administrator

SMT Software Services S.A.

Wrocław, dolnośląskie

Od: SMT Software Services S.A.
Miejsce pracy: Wrocław

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis

Obowiązki:

  • Administracja, monitorowanie oraz strojenie systemów i aplikacji klienta
  • Diagnozowanie problemów oraz rekomendowanie rozwiązań usprawniających działanie systemów i aplikacji
  • Odpowiedzialność za bezpieczeństwo systemów oraz aplikacji
  • Budowa nowych oraz rozwój istniejących środowisk produkcyjnych

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku administratora systemów
  • Praktyczna znajomość systemów operacyjnych Linux/Unix
  • Znajomość języków skryptowych - Shell, Ruby lub Python
  • Doświadczenie w obszarze: usługi/LDAP, Samba, poczta, Nagios/syslog, Promień, FreeSWITCH/VOIP
  • Znajomość DHCP and BIND
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
  • Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
  • Stabilną pracę wśród profesjonalistów
  • Miłą atmosferę w ambitnym zespole
  • Bogaty pakiet socjalny

Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SMT Software S.A. oraz spółki zależne, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U.02.101.926.j.t.).