Linux System Administrator (LSA/WRO/KS)

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Obecnie do naszego biura we Wrocławiu poszukujemy osoby na stanowisko Linux System Administrator

Zakres obowiązków:

  • Monitoring systemów
  • Rozwiązywanie problemów związanych z działaniem i obsługą aplikacji,
  • Utrzymanie, rozwój i wsparcie infrastruktury systemów produkcyjnych,
  • Zarządzanie wdrożeniami nowych wersji oprogramowania.

Oferujemy:

  • Elastyczny czas pracy,
  • Elastyczną formę współpracy,
  • Stabilną współpracę,
  • Możliwość pracy w rozwojowej i stale rozwijającej się firmie,
  • Możliwość rozwinięcia swoich kwalifikacji i umiejętności,
  • Dobrą, otwartą atmosferę, gdzie będziesz miał dużą samodzielność,
  • Kartę multisport,
  • Ubezpieczenie grupowe.

Oczekujemy od kandydatów:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość konfiguracji systemów operacyjnych Linux
  • Znajomość protokołów sieciowych oraz protokołów routingu
  • Doświadczenie w konfiguracji firewall
  • Umiejętność myślenia poza schematem
  • Znajomość konfiguracji Apache
  • Znajomość instalacji i zarządzania DNS, DHCP
  • Doświadczenie w pracy z bazami danych (MySQL, MongoDB)
  • Znajomość narzędzi do automatyzacji (ansible)
  • Znajomość systemów monitoringu (nagios)
  • Znajomość jezyków skryptowych (ruby, python, bash)
  • Umiejętność samodzielnej pracy
  • Zdolność szybkiego uczenia się i znajdowania rozwiązań problemów

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media