Line Manager (Kierownik Obszaru Produkcyjnego)

OTTO Work Force

Września, wielkopolskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Września

Obecnie dla naszego Klienta, zagranicznej firmy produkcyjnej, lidera na rynku w produkcji szyberdachów i systemów dachowych dla motoryzacji, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Nr ref.: MD/LMI/02/2014/JOBS.PL

Miejsce pracy: Września k. Poznania, woj. wielkopolskie

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie procesem produkcyjnym i zespołem pracowników, ok. 30-80 osób
  • Planowanie i organizacja linii produkcyjnej w oparciu o procedury, instrukcje oraz 5S, 4M, IPS
  • Inicjowanie zmian w celu optymalizacji procesów produkcji
  • Rozwiązywanie problemów technicznych na produkcji
  • Zapewnienie wysokiego poziomu BHP
  • Raportowanie wyników w oparciu o KPI

Oferta pracodawcy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji zawodowych
  • Dodatki socjalne
  • Możliwość rozwoju zawodowego, w tym profesjonalnych szkoleń za granicą, możliwość awansu
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzinowym
  • Udział w projekcie typu green-field
  • Bardzo dobre warunki oraz atmosfera pracy

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzanie procesami produkcyjnymi oraz zarządzaniu zespołem pracowników
  • Wykształcenie minimum średnie techniczne, mile widziane wyższe zawodowe
  • Umiejętność pracy, raportowania oraz nauki w języku angielskim-znajomość angielskiego na komunikatywnym poziomie
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej, poparte wymiernymi osiągnięciami
  • Umiejętność planowania, analizowania i kontrolowania procesów produkcyjnych i pracy podległego zespołu
  • Umiejętność szybkiego uczenia się i przekazywania wiedzy innym
  • Elastyczność, dobra organizacja pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.