Likwidator szkód OC/AC

HUSSAR Gruppa SA

Warszawa, 02-797, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa, 02-797

Renomowana Firma Transportowa HUSSAR Gruppa S.A. w związku z rozwojem działalności na Zachodzie Europy w zakresie: pomocy drogowej, transportu oraz likwidacji szkód AC i OC oraz w ciężarówce, poszukuje do współpracy osoby na stanowisko:

Likwidator szkód AC/OC

Nr Ref.: LSZ/WAW/0714

Opis Stanowiska:

  • Obsługa procesu likwidacji szkód w AC/OC
  • Analiza dokumentacji zarówno technicznej, jak i ubezpieczeniowej oraz ustalanie odpowiedzialności zakładu ubezpieczeń
  • Tworzenie i weryfikacja kosztorysów oraz ich szacunkowanie
  • Opiniowanie ekspertyz i diagnoz technicznych
  • Dbałość o terminowy przebieg procesu likwidacji szkód
  • Raportowanie w zakresie wykonywanych zadań Dokonywanie oględzin szkód na terenie Europy Zachodniej

 Wymagania:

  • Minimum 4 lata pracy w zawodzie likwidatora/rzeczoznawcy
  • Znajomość programów Audatex, InfoExpert, Eurotax
  • Dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy w zespole
  • Zdolność podejmowania szybkich decyzji
  • Zorientowanie na wyniki

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia uzależniony od wyników (podstawę + premię)
  • Możliwość rozwoju zawodowego w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • Pracę pełną wyzwań

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami/kandydatkami.