Likwidator Szkód Majątkowych

Dekra Praca Sp. z o.o.

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

Zadania
• Likwidacja szkód majątkowych (household)- oględziny wraz ze sporządzaniem kosztorysów

Wymagania:
• Minimum 5 lat doświadczenia w branży likwidacji szkód komunikacyjnych
• Wykształcenie minimum średnie, mile widziany profil ubezpieczeniowy lub prawny
• Doświadczenie na podobnym stanowisku jako likwidator szkód majątkowych (household), w tow. Ubezpieczeniowym lub biurze likwidacji szkód
• Znajomość procedur likwidacji szkód komunikacyjnych obowiązujących w Polsce
• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
• Znajomość programów MS Office (Word, Excel)
• Osoba uporządkowana, dobrze zorganizowana, zmotywowana do pracy

Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub działalność gospodarczą
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Pozytywną atmosferę w doświadczonym zespole
• Komfortowe warunki pracy - zadaniowy tryb pracy

Prezentacja firmy

DEKRA Praca Sp. z o.o. jest częścią niemieckiej firmy DEKRA AG, która ob... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Ubezpieczenia