Likwidator szkód komunikacyjnych oraz majątkowych

INOTIS Centrum Likwidacji Szkód Sp. z o.o.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Od: INOTIS Centrum Likwidacji Szkód Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Bydgoszcz

INOTIS CENTRUM LIKWIDACJI SZKÓD jest firmą ogólnopolską z siedzibą w Bydgoszczy. Zajmujemy się kompleksową likwidacją szkód komunikacyjnych, majątkowych i specjalistyczno-technicznych.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz dbałością o najwyższą jakość świadczonych usług, poszukujemy nowych pracowników na stanowisko:

Opis stanowiska:

Proponujemy pracę na zasadzie przekazywania zleceń do terenowej realizacji w zakresie:

  • oględzin pojazdów powypadkowych,
  • kosztorysu naprawy pojazdów powypadkowych,
  • oględziny szkód majątkowych.

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia na stanowisku terenowego likwidatora szkód,
  • posiadanie sprzętu niezbędnego do realizacji przekazywanych zleceń.

Oferujemy:

  • współpracę w prężnie rozwijającej się, ogólnopolskiej firmie, działającej w branży kompleksowej likwidacji szkód.
  • współpracę w oparciu o umowę partnerską