Opis stanowiska pracy

Firma produkcyjna z ponad 38-letnią tradycją, działająca w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych i mebli, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Lidera zespołu produkcyjnego

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Opis stanowiska:

  • nadzór i kierowanie podległa grupą pracowników produkcyjnych,
  • przeprowadzanie szkoleń stanowiskowych,
  • przeprowadzanie ocen pracowniczych podległego zespołu,
  • nadzór nad rejestracją i rozliczanie produkcji,
  • współpraca z innymi działami,
  • raportowanie wyników do kierownictwa,
  • dbałość o przestrzeganie obowiązujących procedur.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • znajomość zagadnień Lean Manufacturing,
  • znajomość zasad BHP oraz podstaw prawa pracy,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • komunikatywność, kreatywność, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji,
  • stabilne zatrudnienie,
  • pakiet medyczny,
  • ubezpieczenie grupowe.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji e-mailem za pomocą przycisku aplikowania, w tytule wpisując: Lider zespołu.

Wszystkie odpowiedzi traktowane będą, jako poufne. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prezentacja firmy

Firma Marbet z powodzeniem działa na rynku już od 35 lat z całkowicie po... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kadra zarządzająca