Stowarzyszenie Wiosna
Dołącz do SZLACHETNEJ PACZKI
i zdobądź cenne doświadczenie!

LIDER

Miejsce pracy: Warszawa,Białobrzegi,Bieżuń,Błonie,Brok,Brwinów,Chorzele,Ciechanów,Drobin,Garwolin,Gąbin,Glinojeck

Zostań Liderem i zdobądź cenne doświadczenie!

Zarządzanie projektami i ludźmi, umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, doświadczenie w organizowaniu dużych wydarzeń, praca w grupie, współpraca z biznesem i wiele innych – chcesz zdobyć cenne na rynku pracy kompetencje? Zostań Liderem SZLACHETNEJ PACZKI lub AKADEMII PRZYSZŁOŚCI, a Twoje zaangażowanie w wolontariat przełoży się nie tylko na Twój rozwój, ale też na pomoc dzieciom i ubogim.

Zadania Lidera:

  • TEAM BUILDING: zbudujesz zespół wolontariuszy i będziesz zarządzał jego pracą oraz dbał o rozwój jego członków.
  • ZMIANA ŻYCIA POTRZEBUJĄCYCH: pozyskasz historie rodzin w potrzebie, z którymi spotkają się wolontariusze (Paczka).
  • WPŁYW NA PRZYSZŁOŚĆ DZIECI: przy współpracy z koordynatorem szkolnym, będziesz rekrutować dzieci do programu (Akademia).
  • TWORZENIE NIEZWYKŁYCH HISTORII: połączysz dzieci / rodziny w potrzebie z Darczyńcami, którzy zaangażują się w mądrą pomoc.
  • ORGANIZACJA EVENTÓW: zorganizujesz Finał ogólnopolskiego projektu pomocowego w Twoim rejonie (Paczka) lub niesamowite wydarzenia z udziałem dzieci i wolontariuszy (Akademia).
  • EWALUACJA PROJEKTU: stworzysz podsumowanie projektu w Twoim rejonie/kolegium, które pozwoli na rozwój w kolejnej edycji.

Co Ci gwarantujemy:

  • NOWE UMIEJĘTNOŚCI: umiejętności interpersonalne i komunikacyjne - jedne z kluczowych czynników sukcesu.
  • SAMOROZWÓJ: wartościowe kontakty i realny wpływ na świat, w którym żyjesz. Rozwijasz się tu i teraz, ale zdobyte doświadczenie procentuje w przyszłości.
  • SIEĆ KONTAKTÓW: będziesz mieć dostęp do osób, z którymi na co dzień nie miałbyś okazji się spotkać - od artystów, przez urzędników, po lokalnych biznesmenów.
  • KLUCZOWE KOMPETENCJE: społeczno-biznesowe, które sprawią, że będziesz atrakcyjnym kandydatem dla każdego pracodawcy.
  • WARSZTAT PROJECT MANAGERA: będziesz zarządzał ludźmi, projektami i swoją pracą.
  • NIEZWYKŁE PRZEŻYCIA: ogólnopolskie wydarzenia, motywujące szkolenia, pełen emocji Finał - gwarantujemy, że Paczka i Akademia to niesamowite przeżycia!

  • Ideały są dla Ciebie ważne i pragniesz zmieniać świat.
  • potrafisz współpracować z innymi – jesteś otwarty na drugiego człowieka, umiesz przyjmować informację zwrotną.
  • masz motywację do rozwoju i chcesz podjąć wysiłek – jesteś gotowy, by intensywnie pracować.
  • identyfikujesz się z wartościami SZLACHETNEJ PACZKI i AKADEMII PRZYSZŁOŚCI oraz przyjmujesz zasady naszych projektów w całości.
  • odpowiedzialnie podchodzisz do swoich obowiązków, jesteś skoncentrowany na celu.
  • masz skończone 18 lat.

Kandydaci mogą zgłaszać się do 15 lipca. Kolejność zgłoszeń ma znaczenie.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.