ManpowerGroup Sp. z o.o.

Lider Zmiany

Miejsce pracy: Łowicz

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie grupą operatorów i administrowanie czasu pracy
  • Realizacja planu produkcji zgodnie z założonym harmonogramem
  • Nadzorowanie i zapewnienie płynności procesu produkcji
  • Planowanie i organizacja przezbrojeń na liniach zgodnie z obowiązującymi standardami i najlepszymi praktykami
  • Zapewnienie dostępności surowców niezbędnych do produkcji
  • Egzekwowanie przestrzegania przez pracowników przepisów, zasad BHP i 5S
  • Wprowadzanie elementów Lean Manufacturing w podległym obszarze
  • Współpraca z Działem Jakości oraz Działem Utrzymania ruchu
  • Motywowanie pracowników i podnoszenie efektywności zespołu

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (preferowane mechanika i budowa maszyn, mechatronika)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność sprawnego określania celów i zadań dla podległych pracowników
  • Znajomość zagadnień Lean Manufacturing (5S, TPM, Kaizen)
  • Dobra umiejętność obsługi komputera i pakietu MS Office (mile widziana znajomość systemów Qguar oraz SAP)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w nowo powstałym zakładzie produkcyjnym na terenie Łowicza
  • Umowę o pracę, podpisywaną bezpośrednio z naszym klientem
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Zautomatyzowany park maszynowy oraz kontakt z nowoczesną technologią
  • Możliwość rozwoju, podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Rozbudowany pakiet benefitów pozapłacowych (m. in., prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków, paczki świąteczne)
Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials