Dla naszego Klienta, firmy z branży motoryzacyjnej, działającej na terenie dzierżoniowskiej podstrefy WSSE, poszukujemy osób na stanowisko:

lider zmiany

Nr ref.: 33198
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Dzierżoniów

Zakres obowiązków:

    • nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego

    • bieżące raportowanie realizacji produkcji

    • nadzór nad realizacją celów i zadań produkcyjnych

    • zarządzanie zespołem pracowników produkcyjnych (około 30-40 osób), organizacja pracy i przydział zadań w zależności od planów produkcyjnych

    • przeprowadzanie szkoleń stanowiskowych, aktualizacja instrukcji pracy

    • egzekwowanie przepisów BHP, instrukcji pracy oraz obowiązujących procedur

Oczekiwania:

    • minimum 2 lata doświadczenia w firmie produkcyjnej na stanowisku lidera produkcji

    • znajomość zagadnień z zakresu Lean Manufacturing, 5S, TPM

    • umiejętność kierowania zespołem, doświadczenie w organizowaniu pracy zespołu produkcyjnego

    • znajomość przepisów z zakresu prawa pracy i BHP

    • praktyczna znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office, szczególnie MS Excel

    • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferta:

    • umowę o pracę na pełen etat

    • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie

    • pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

    • możliwość zatrudnienia bezpośrednio w Firmie

    • możliwość dalszego rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji

    • możliwość realizacji własnych pomysłów mających wpływ na poprawę funkcjonowania naszej organizacji

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)