Lider zmiany w logistyce

TXM S.A.

Mysłowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

TXM textilmarket jest szybko rozwijającą się siecią sklepów odzieżowych, częścią Grupy Kapitałowej Redan, posiadamy ponad 300 sklepów w całej Polsce.

Dołącz do zespołu największego polskiego dyskontu odzieżowego!

W związku z rozwojem sieci, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
- zarządzanie zespołem magazynierów,
- wyznaczanie i realizacja celów,
- delegowanie zadań i nadzór nad ich realizacją,
- zapewnianie terminowej realizacji zamówień,
- zapobieganie i rozwiązywanie konfliktów,
- motywowanie zespołu

Od kandydatów oczekujemy spełnienia następujących wymagań:
- doświadczenie w zarządzaniu kilkunastoosobowym zespołem,
- bardzo dobra organizacja czasu pracy,
- dyspozycyjność,
- zaangażowanie w wykonywanie codziennych obowiązków,
- samodzielność w zakresie przydzielonych zadań,
- gotowość do pracy w systemie zmianowym,
- wykształcenie min. średnie
- dobra znajomość pakietu MS OFFICE

Wybranym kandydatom oferujemy:
- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- atrakcyjne wynagrodzenie
- przyjazną atmosferę i warunki pracy

Prezentacja firmy

Textilmarket jest szybko rozwijającą się siecią sklepów odzieżowy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców