Lider zmiany produkcyjnej Sosnowiec

AAS Recruitment Sp. z o.o.

Sosnowiec, śląskie

Kim jesteśmy?
Firma Automotive Assembly Systems Sp. z o.o. powstała jako odpowiedź na potrzeby firm produkcyjnych. Firma świadczy dla swoich Klientów usługi z zakresu wsparcia procesu montażu / produkcji.

Już dziś zapraszamy do kontaktu poprzez Live Chat na www.aasystems.pl - gdzie nasi konsultanci dostępni online odpowiedzą na państwa pytania!

Miejsce pracy: Sosnowiec

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko lidera produkcji do naszego oddziału w Sosnowcu.

Opis stanowiska:

-koordynowanie i pomoc osobom w lepszym wykonaniu zadań
-zapewnienie obsady na zmiany produkcyjne
-sporządzanie raportów zewnętrznych oraz wewnętrznych
-wprowadzenie oraz szkolenie nowych osób
-współudział w tworzeniu i usprawnianiu procesów firmowych
-kontrolowanie procesu zwrotu towarów na magazynie
-dostarczaniem komponentów na linie produkcyjne
-wsparcie kierownika oddziału

Jakie wymagania musisz spełnić, aby ubiegać się o tę pracę?

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - będzie dodatkowym atutem
-umiejętność efektywnej komunikacji, samodzielności w podejmowaniu decyzji
-podstawowa znajomość komputera i korzystania z pakietu MS Office
-umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach

Oferujemy:

-możliwość realizacji własnych pomysłów i rozwiązań
-możliwość rozwoju w strukturach firmy
-pracę od pon do pt na 3 zmiany
-zatrudnienie w oparciu o zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę w III kwartale 2019
-stawkę godzinową + premię zależną od wyników
-terminowe wypłaty

Osoby zainteresowane współpracą z AAS Systems prosimy
o przesłanie aplikacji poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.