Opis stanowiska pracy

Marcotran Polska jest firmą przewozową o międzynarodowym zasięgu należącą do Grupy Spółek Marcotran mającej ponad 30-letnie doświadczenie w branży logistycznej na rynku europejskim.

Grupa Marcotran jest jednym z największych przewoźników w Europie, jej tabor stanowi flota licząca ponad 850 nowoczesnych pojazdów.

Aktualnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

LIDER ZMIANY

Miejsce pracy:

Pyskowice k. Gliwic

Region: śląskie

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Organizację pracy grupy pracowników
  • Przygotowywanie raportów wewnętrznych związanych z pracą magazynu
  • Realizację procesów załadunku/rozładunku oraz nadzór
  • Prowadzenie dokumentacji
  • Kontrolę stanu magazynowego oraz inwentaryzację

Oferujemy:

  • Stałą pracę w międzynarodowej organizacji
  • Dużą samodzielność w realizacji zadań
  • Szkolenie stanowiskowe oraz możliwość dalszego rozwoju zawodowego
  • Narzędzia niezbędne na stanowisku pracy
  • Możliwość doskonalenia języka angielskiego i hiszpańskiego w trakcie codziennie wykonywanych prac.

Wymagania

Doświadczenie w pracy na magazynie (min 1 rok)
Umiejętność zarządzania podległym zespołem
Uprawnienia na wózki widłowe
Doświadczenie w pracy z dokumentacją transportową (przygotowywanie, weryfikacja)
Elastyczność
Dokładność, dyscyplina i uczciwość w powierzonej pracy
Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Mile widziane:

Znajomość języka angielskiego i/lub hiszpańskiego
Podstawowa znajomość MS Excel

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych"

Prezentacja firmy

Marcotran Polska jest firmą przewozową o międzynarodowym zasięgu ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Kontrola jakości, Praca Praca na magazynie