Drahtzug Stein Łódź Sp. z o.o.

Lider Zmiany / Brygadzista

Od: Drahtzug Stein Łódź Sp. z o.o.
Miejsce pracy: 92-518 Łódź

Zadania na stanowisku:

  • Organizowanie i zarządzanie pracą podległych pracowników (15- 25 osób na zmianie)
  • Usuwanie drobnych awarii technicznych
  • Realizacja planów produkcyjnych oraz dostosowywanie ich do zmieniających się warunków
  • Odpowiedzialność za realizowanie wskaźników jakościowych i wydajnościowych
  • Dbałość o przestrzeganie przepisów przeciwpożarowych i BHP oraz standardów 5S
  • Szkolenie podległych pracowników z zakresu wykonywanych prac
  • Motywowanie i dyscyplinowanie podległego personelu
  • Raportowanie produkcji

Oczekiwania:

  • Wykształcenie średnie techniczne
  • Doświadczenie na stanowisku lidera lub brygadzisty w firmie o profilu produkcyjnym
  • Umiejętność samodzielnego i szybkiego podejmowania decyzji
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w systemie 5S i JIT
  • Umiejętności techniczne w zakresie identyfikowania oraz napraw awarii i usterek
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym
  • Umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu
  • Umiejętność motywowania pracowników oraz rozwiązywania konfliktów

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia – połowa naszych pracowników posiada umowy na czas nieokreślony
  • Premie miesięczne
  • Możliwość udziału w szkoleniach zewnętrznych
  • Dobrą atmosferę pracy
  • Dofinasowanie do posiłków
  • Pakiet benefitów socjalnych (karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie)