TBAI Poland Sp. z o.o.
Jesteśmy przedsiębiorstwem z Grupy Toyota Boshoku, międzynarodowej firmy z branży Automotive. Zajmujemy się produkcją kompletnych siedzeń dla Toyoty oraz montażem siedzeń do hybrydowych modeli samochodów dla takich marek jak BMW oraz MINI Cooper. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby chcącej poszerzać swoją wiedzę i doświadczenie na stanowisku:

Lider Zmianowy Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Wykroty/ Lubań/ Bolesławiec/ Zgorzelec/ Legnica

Osoba zatrudniona będzie miała okazję realizować zadania dotyczące:

- Zapewnienia utrzymania ciągłości i sprawności instalacji i urządzeń używanych w procesie produkcji

- Planowania i nadzorowania wykonywania napraw, przeglądów i remontów form wtryskowych

i narzędzi do pras

- Zarządzania pracą podległych pracowników (specjalistów narzędziowców)

- Kontaktu i nadzorowania prac wykonywanych przez serwisy zewnętrzne

- Wykonywania niezbędnej dokumentacji na potrzeby działu UR

- Gromadzenia, raportowania i analizy wskaźników działowych

- Współudziału w realizacji inwestycji i modernizacji urządzeń

Od kandydatów oczekujemy:

- Wykształcenie techniczne kierunkowe o profilu elektrycznym lub elektromechanicznym

- Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- Umiejętność czytania dokumentacji technicznej elektromechanicznej

- Znajomość zagadnień z zakresu energetyki, mechaniki ogólnej, hydrauliki siłowej i pneumatyki

- Uprawnienia SEP do 1 kV,

- Umiejętność pracy w zespole

- Umiejętność szybkiego uczenia się

- Gotowość do pracy w systemie zmianowym

- Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

- Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku poprzez udział

w ciekawych i złożonych projektach

- Umowę o pracę i wynagrodzenie adekwatne do realizowanych zadań;

- Niezbędne narzędzia pracy.

- Pracę w zgranym, doświadczonym oraz chętnie dzielącym się wiedzą zespole