Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world's leading provider of HR solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2018, work through Adecco Poland found nearly 52 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Lider Zespołu

Miejsce pracy: Bolesławiec

Zadania:

-zarządzanie grupą

-wyznaczanie bieżących i długofalowych zadań i celów dla poszczególnych członków zespołu

- motywowanie do działania

-zarządzanie gospodarką materiałową

Wymagania:

- wykształcenie wyższe

-doświadczenie kandydatów pozyskane w pracy na podobnym stanowisku,

-zdolność zarządzania kapitałem ludzkim,

-ponadprzeciętna komunikatywność

- kreatywność

Oferujemy:

-interesującą pracę w dynamicznym zespole

- zatrudnienie w firmie międzynarodowej

-wynagrodzenie uzależnione od osiąganych efektów

Numer referencyjny: ED/BOL/012019
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.