Lider Zespołu w Dziale Przepływu Towaru

IKEA Retail Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

W IKEA szukamy ludzi, nie CV. Wierzymy, że podzielamy wartości, którymi kierujesz się na co dzień. To, że patrzysz na świat inaczej niż większość osób jest ważniejsze od Twojego dotychczasowego doświadczenia.

O Tobie:

• masz silne zdolności przywódcze i doświadczenie w prowadzeniu oraz rozwoju zespołów w ramach sprzedaży detalicznej/komercyjnej,

• dobrze znasz procesy logistyki magazynowej i dystrybucji oraz posiadasz doświadczenie w obszarze e-commerce/mutlichanelling,

• kształciłeś się na kierunku logistyka lub zarządzanie,

• posiadasz praktyczną znajomość zasad przepływu towaru w magazynie,

• masz zdolności taktyczne i operacyjne,

• wiesz jak ukierunkować pracowników, dajesz im jasne wskazówki oraz śledzisz ich postępy,

• umiesz wyznaczać priorytety i efektywnie organizować pracę swoją i zespołu, aby maksymalnie wykorzystać przeznaczony na nią czas,

• kreatywnie podchodzisz do rozwiązywania codziennych sytuacji w pracy,

• swobodnie posługujesz się językiem angielskim w mowie i w piśmie,

• jesteś elastyczny i dyspozycyjny do pracy w systemie zmianowym oraz weekendowym,

• posiadasz uprawnienia do obsługi wózka widłowego wysokiego składowania - UDT (mile widziane).

O stanowisku: Jako Lider Zespołu w Dziale Przepływu Towaru będziesz wspierał managera w prowadzeniu, rozwijaniu i inspirowaniu Zespołu Przepływu Towaru, aby zapewnić dostępność produktów poprzez dbałość o efektywny przebieg procesu uzupełniania i dystrybucji towaru w sklepie. Mimo że nie będziesz miał bezpośredniego kontaktu z klientem, będziesz współodpowiedzialny za satysfakcję klienta wynikającą z dostępności asortymentu w sklepie.

Główne zadania:

• zapewnianie efektywnego funkcjonowania operacji logistycznych w sklepie,

• realizacja celów dotyczących obszaru logistyki w sklepie,

• spełnianie celów jakościowych i ilościowych oraz utrzymywanie zapasów w magazynach na poziomie spełniającym wymagania klientów,

• umożliwienie rozwoju swoim pracownikom zgodnie z ich indywidualnymi zdolnościami i doświadczeniem,

• wspieranie zespołu sprzedaży we wspólnym dążeniu do jak największej satysfakcji naszych klientów.

Chcemy:

• abyś został z nami na dłużej - zapewniamy umowę o pracę,

• abyś rozwijał się #potwojemu – stworzymy ścieżkę rozwoju, która będzie odpowiadała na Twoje potrzeby,

• zadbać o poczucie bezpieczeństwa Twoje i Twojej rodziny - oferujemy opiekę medyczną i plan emerytalny oraz ubezpieczenie NNW,

• doceniać Twoje osiągnięcia,

• dać Ci możliwość wyboru dodatkowych benefitów.

W związku z tym, że to stanowisko wymaga określonych kompetencji, prosimy załącz do Twojej aplikacji dowolny plik, w którym przedstawisz nam swoje doświadczenie.

Spodziewamy się, że rynek artykułów wyposażenia wnętrz w Polsce potroi się do 2035 roku, z IKEA jako liderem branży. Grupa IKEA jest światowym liderem w urządzaniu domu. Jesteśmy firmą, która kieruje się wartościami, a domowe życie jest naszą prawdziwą pasją. Naszą wizją jest tworzenie lepszych warunków codziennego życia dla wielu ludzi.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.